Grąžinimo sąlygos ir garantija

Garantija

Elektroninėje  parduotuvėje www.coat4pro.com įsigytoms prekėms yra taikoma:

  • 24 mėn. nuo prekės įsigijimo dienos garantija pagal Lietuvos Respublikos įstatymus,  kuri gali būti papildoma gamintojo suteikiama garantija;
  • Nepaisant to, kokios trukmės yra gamintojo garantija, dėl atsiradusių prekės trūkumų galima kreiptis per 2 (dviejų) metų laikotarpį, o jei gamintojas nustato ilgesnį terminą – per jo nurodytą terminą.

Kiekvieno gamintojo siūlomos garantinės sąlygos gali skirtis, tačiau įsigydamas prekę pirkėjas visada turi užtikrinti, kad:

  • prekė bus naudojama pagal paskirtį ir pagal rekomendacijas, nurodytas prekės instrukcijoje, kuri pateikiama ant pakuotės, pakuotėje, Pardavėjo ar gamintojo internetinėje svetainėje prie prekės aprašymo, ar kitur.

Grąžinimo sąlygos

Netikusią ar nepatikusią prekę, pirktą Elektroninėje parduotuvėje www.coat4pro.com, grąžinti galima per 14 dienų nuo jos įsigijimo, vadovaujantis Pirkimo taisyklėse nurodyta tvarka ir sąlygomis.

Norint grąžinti prekes, svarbu laikytis šių nurodymų:

  • prekės grąžinamos originalioje gamintojo pakuotėje.
  • Pakuotė turi būti nepradaryta, nepažeista, mechaniškai nepaveikta, prekė visiškai nenaudota.
  • Grąžinti ir keisti galima tik tas prekes, kurios buvo įsigytos Internetinėje parduotuvėje www.coat4pro.com.
  • Grąžinti galima tik standartinius gaminius. Jei produktas buvo parengtas, užsakytas pagal Jūsų spec. užsakymą – prekės grąžinti negalima.
  • Pirkėjas turi nepraleisti prekės grąžinimo termino, nustatyto Pirkimo taisyklėse ir įstatymuose, laikytis Pirkimo taisyklėse nustatytos grąžinimo tvarkos.

Mes turime teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaikė aukščiau išvardintų nurodymų. 

Grąžinant kokybišką prekę, Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos Pirkėjui nėra grąžinamos. Jei grąžinama prekė yra brokuota dėl Pardavėjo kaltės, tokiu atveju siuntimo išlaidas apmoka Pardavėjas.

Norėdami grąžinti prekę prašome užpildyti prekės grąžinimo formą, kurią rasite ČIA.

Užpildytą formą prašome siųsti el. paštu sales@coat4pro.com arba eshop@coat4pro.com .

Jei prieš grąžindami prekę, neinformuosite Pardavėjo nurodytais kontaktais ir forma, mes turime teisę nepriimti prekės atgal.

Pardavėjas, gavęs grąžintą prekę, ją patikrina, įvertina jos būklę ir priima sprendimą dėl prekės grąžinimo arba negrąžinimo, informuodamas apie tai Pirkėją telefonu arba el. paštu.

Pinigai į nurodytą Pirkėjo banko sąskaitą grąžinami per 14 dienų nuo nuo tos dienos, kurią Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie Sutarties atsisakymą, tačiau bet kuriuo atveju ne anksčiau kaip gavus Pirkėjo grąžinamas Prekes.