COAT4PRO

Kokybiškos statybinės medžiagos ir sumanūs sprendimai!

Asortimentas

Kruopščiai atrinktos, geriausių Europos gamintojų, aukščiausios kokybės profesionalios statybinės medžiagos. Hidroizoliaciniai, šiltinimo, grindų, paviršių apsaugos sprendimai, dekoratyviniai mišiniai. Išsirinkite tai, kas tarnaus Jums ilgus metus.

Mūsų stiprybė

COAT4PRO prekės ženklas reprezentuoja ir Lietuvos rinkai siūlo rinktis statybines medžiagas, kurios per 10 įmonės darbo metų yra patikrintos įvairiuose reikšminguose Lietuvos projektuose. Mumis pasitiki ir nedidelės kompanijos, ir didieji statybų sektoriaus profesionalai.

APIE MUS

COAT4PRO

10-ties metų patirtis. Profesionalios medžiagos, sprendimai ir konsultacijos.

COAT4PRO – tai prekės ženklas, kuris atstovauja geriausius Europos hidroizoliacijos ir kitų paviršiaus dangų gamintojus. Atstovaujame „Isomat“, „Alchimica“ ir kitus gerai žinomus prekinius ženklus.

Mes reprezentuojame aukščiausios kokybės profesionalių statybinių medžiagų asortimentą, atrinktą per daugiau nei 10 metų patirtį su tiekėjais bei jų produkcija. Produktų asortimente: hidroizoliaciniai, šiltinimo, grindų, paviršių apsaugos sprendimai, dekoratyviniai mišiniai, epoksidas, injektavimo medžiagos ir daugybė kitų kokybiškų gaminių.

Mūsų produktai yra atrenkami iš skirtingų Europos gamintojų, su kuriais dirbame tam, kad esamoje rinkoje pritaikytume tinkamiausias medžiagas bei sprendimus.

COAT4PRO ne tik tiekia aukščiausios kokybės statybines medžiagas, bet ir konsultuoja bei padeda priimti patikimus sprendimus.

APSAUGINIAI SLUOKSNIAI
HIDROIZOLIACINĖS MEDŽIAGOS
CEMENTINĖ HIDROIZOLIACIJA
LAKAI
DEKORATYVINIAI MIŠINIAI
PLYTELIŲ KLIJAI, GLAISTAS
EPOKSIDINIAI KLIJAI, DAŽAI
PRIEDAI
GRUNTAS
REMONTINIAI MIŠINIAI, SKIEDIKLIAI
HERMETIKAS
ŠILTINIMO MEDŽIAGOS

10-ties metų patirtis statybinių medžiagų srityje!

10
METŲ PATIRTIS
3000
LAIMINGŲ KLIENTŲ
70
PROFESIONALIŲ DARBUOTOJŲ
500
KRUOPŠČIAI ATRINKTŲ PREKIŲ
30
PATIKIMŲ PARTNERIŲ
750
SĖKMINGAI ĮVYKDYTŲ PROJEKTŲ
LIETUVOJE

PROJEKTAI

Kreipkitės į COAT4PRO ir mes padėsime Jums įgyvendinti bet kurį statybų projektą Lietuvoje! 

Išsirinkite hidroizoliacines medžiagas, liejamas grindų dangas, hermetikus, apsauginius sluoksnius, injektavimo medžiagas, šiltinimo medžiagas, cementinius mišinius ir kitą žymių Europos gamintojų produkciją, kuri tarnaus Jums ilgus metus, o kiekvienas projektas bus įgyvendintas nepriekaištingai.