Dekoratyviniai Mišiniai

Dekoratyviniai Mišiniai DUROCRET-DECO

DUROCRET-DECO FLEX

Lanksti, pluoštu sustiprinta, polimerais modifikuota dekoratyvinė mikrocementinė danga grindims, sienoms ir įmontuotiems baldams. Sukurta lanksčioms, ilgaamžėms ir unikalios estetikos grindims, sienoms, laiptams ir t. t. gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, parduotuvėse, pramogų vietose, restoranuose ir t. t. Tinka ir specialioms konstrukcijoms, pavyzdžiui, įmontuojamiems baldams, santechnikos gaminiams ir pan. Pasižymi puikiu sukibimu ir atsparumu dilimui, plėtimosi ir traukimosi procesams bei vibracijai. Skirtas naudoti viduje ir išorėje prie gipso plokščių, cemento plokščių, šildomų grindų, metalinių paviršių ir kt.

 

 

DUROCRET-DECO FINISH

Ypač smulkiagrūdė, polimerais modifikuota dekoratyvinė mikrocementinė danga grindims, sienoms ir įmontuotiems baldams. Sukurta itin glotniai, ilgaamžei ir unikaliai estetinei grindų, sienų, laiptų ir kt. apdailai gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, parduotuvėse, pramogų vietose, restoranuose ir kt. Tepama plonais sluoksniais (1-3 mm) ant cementinių pagrindų patalpose ir lauke. Tinka ir specialioms konstrukcijoms, pavyzdžiui, įmontuojamiems baldams, santechnikos gaminiams ir pan. Pasižymi puikiu sukibimu, užtikrina vandens nepralaidumą ir atsparumą trinčiai.

 

 

DUROCRET TERAZZO

Didelio stiprumo cementinis skiedinys, skirtas modernios terazo išvaizdos dekoratyviniams grindų sluoksniams. Naudojama kartu su ISOMAT NATURAL COLORED STONES (maišymo santykis 1:1 pagal masę) dekoratyviniams grindų sluoksniams, suteikiantiems modernią senovinę estetiką gyvenamosiose ar komercinėse patalpose, viešbučiuose, restoranuose ir pan., gaminti. Galima dažyti ISOMAT DECO-COLOR pigmentais, suteikiančiais daugybę spalvų ir dizaino galimybių. Suteikianti monolitinį, neporėtą paviršių, pasižymintį neįtikėtinu
patvarumu ir dideliu atsparumu dilimui, idealiai tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams, kai sluoksnio storis 1-2 cm.

 

 

ACRYL DECO FINISH

Paruošta akrilinė dekoratyvinė grindų, sienų ir įmontuotų baldų danga, kurios paviršius itin lygus.Skirta naudoti vidaus ir išorės patalpose kaip grindų, sienų, laiptų, įmontuotų baldų ir santechnikos gaminių apdailos sluoksnis gyvenamuosiuose namuose, viešbučiuose, parduotuvėse, pramogų vietose, restoranuose ir t. t. Suteikia itin lygią, į mikrocementą panašią apdailą. Pasižymi dideliu atsparumu
dilimui ir mechaniniu atsparumu. Tinka esamiems paviršiams, pvz., fiksuotiems, senų plytelių sluoksniams, ir vibruojantiems pagrindams, kuriuos sudaro gipso plokštės ir pan. Idealiai tinka renovacijos projektams.

 

ACRYL DECO SOLO

Paruoštas akrilinis dekoratyvinis pagrindo ir apdailos sluoksnis grindims ir sienoms. Skirtas naudoti viduje ir išorėje kaip grindų, sienų, laiptų ir įmontuotų baldų išlyginamasis ir apdailos sluoksnis. Suteikia glotnią, į mikrocementą panašią apdailą. Pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir mechaniniu atsparumu. Tinka ir toms sritims, kuriose reikia atsparumo vibracijai, pavyzdžiui, gipso kartono plokščių suformuotiems pagrindams, šildomoms grindims ir pan.

ACRYL DECO BASE

Grubus, paruoštas, akrilinis pagrindo sluoksnis, skirtas ACRYL-DECO dekoratyvinėms dangoms. Skirtas naudoti kaip išlyginamasis ir užpildomasis sluoksnis prieš dengiant ACRYL-DECO FINISH arba ACRYL-DECO SOLO dekoratyvines dangas.